Soczewka AcrySof® IQ ReSTOR® — opinie chirurgów

Chirurdzy na całym świecie osiągają efekty pożądane dla poprawy widzenia w każdej odległości dzięki soczewce ReSTOR® o mocy +3,0 D

Powstała w oparciu o zaawansowaną technologię oryginalnej soczewki ReSTOR® soczewka IOL AcrySof® IQ ReSTOR® o mocy +3,0 D na nowo definiuje możliwości soczewki w zakresie korekcji starczowzroczności, co nie umknęło uwadze chirurgów na całym świecie.

Oprcz tak samo doskonalej jakosci widzenia blizy i dali jak w przypadku soczewek o mocy +4,0 D soczewka wewnatrzgalkowa AcrySof IQ ReSTOR o mocy +3,0 D wplywa tez znacznie na poprawe ostrosci widzenia posredniego, co pozwala na osiagniecie swietnych wynikw w kazdej odleglosci.1

Poznaj opinie chirurgw na temat soczewki wewnatrzgalkowej AcrySof IQ ReSTOR o mocy +3,0 D i odkryj mozliwosci naszej innowacyjnej soczewki.

Pacjenci przedstawiaja swoje opinie na temat soczewki wewnatrzgalkowej AcrySof IQ ReSTOR.

Posłuchaj, jak dzielą się własnymi doświadczeniami i mówią, o poprawie jakości życia związanej z polepszeniem stanu wzroku.

Źródło

  1. Soczewka wewnatrzgalkowa AcrySof IQ ReSTOR (model SN6AD1). Sposb uzycia.

*Poszczególne wyniki mogą się różnić.

** Znaki towarowe są własnością odpowiednich podmiotów.

Wszystkie dane zostały oparte na analizie wyników badań klinicznych ukończonych w maju 2008 roku i przedstawionych w dokumentacji technicznej CE. Więcej informacji znajduje się we Wskazówkach dotyczących sposobu użycia przez lekarza.