Cała prawda — szczegółowe informacje

Dostosuj klinikę odpowiednio do potrzeb

Wiele systemów LASIK (w tym „prawdziwie” zindywidualizowany system LASIK) oferuje tylko jeden rodzaj zabiegu, zatem każdy pacjent leczony jest w ten sam sposób, bez względu na opinię chirurga i sens przeprowadzenia takiego leczenia. Na czym tak naprawdę polega niestandardowość? Tylko system laserowej korekcji wzroku OptiLASIK® oferuje wiele zindywidualizowanych opcji leczenia, co umożliwia dopasowanie metody w sposób, jaki chirurg uzna za stosowny.

„Prawdziwe” zindywidualizowanie metody zaczyna się nie z chwilą rozpoczęcia zabiegu, a od skompletowania niestandardowego wyposażenia sali chirurgicznej.

Dlatego właśnie firma Alcon oferuje gamę technologii laserowych i diagnostycznych, które można idealnie dostosować do indywidualnych wymagań chirurga. Niezależnie od tego, czy jest to duża klinika, której głównym celem jest zapewnienie optymalnego przepływu pacjentów, czy prywatna praktyka zmierzająca do utworzenia wyspecjalizowanego profilu z możliwością przeprowadzania złożonych zabiegów klinicznych, system laserowej korekcji wzroku OptiLASIK® to źródło odpowiedniej technologii i wsparcia pozwalające osiągnąć możliwie najlepsze wyniki.

Zestaw narzędzi OptiLASIK® do zabiegów laserowej korekcji wzroku umożliwia zastosowanie kilku różnych metod leczenia, które w połączeniu z systemem urządzeń laserowych i diagnostycznych pozwolą zwiększyć zakres możliwości:

  • Metoda Wavefront Optimized®
  • Metoda czoła fali Wavefront-Guided
  • Metoda topografii Topography-Guided
  • Metoda Custom Q do leczenia asferyczności Asphericity-Guided, indywidualnego stopnia refrakcji i stref optycznych

Wavefront Optimized Lasik

Wavefront Optimized Lasik

Wavefront Optimized Lasik

Prawda na temat „prawdziwie” zindywidualizowanej metody LASIK wyszła wreszcie na jaw — dowiedz się, co jeszcze może zaoferować laserowa korekcja wzroku OptiLASIK®. Zachęcamy jednak, aby nie wierzyć nam wyłącznie na słowo... Zapraszamy do porównania danych technicznych i wyciągnięcie własnych wniosków. Prawda może okazać się wyzwoleniem.