Cała prawda — szczegółowe informacje

Szersze spektrum pacjentów

Oferowanie wielu różnych możliwości leczenia nie ma oczywiście sensu, jeżeli w ten sposób nie można pomóc większości pacjentów. Zabieg laserowej korekcji wzroku OptiLASIK® oferuje szeroki portfel narzędzi diagnostycznych i dostosowujących, co umożliwia leczenie najszerszego możliwego zakresu wskazań lekarskich — od wysokiej krótkowzroczności do blizn rogówki.

Dzięki wysokoprecyzyjnej technologii laserowej korekcji wzroku OptiLASIK® występuje bardzo niewielka konieczność ponownego leczenia, co zapewnia lekarzowi więcej czasu na wykonywanie jego pozostałych obowiązków.

Jeżeli pacjent został zakwalifikowany do zabiegu refrakcyjnego, technologia nie powinna stanowić przeszkody w jego leczeniu.

To dlatego do układów lasera ekscymerowego WaveLight® dołączono niezawodny czujnik ruchu gałki ocznej podążający nawet za dużymi źrenicami. System wykonuje łagodne dla tkanki ablacje z użyciem algorytmu Wavefront Optimized®, dzięki czemu zapewnia możliwość leczenia większej liczby pacjentów.

Leczenie Wavefront

Prawda na temat „prawdziwie” zindywidualizowanej metody LASIK wyszła wreszcie na jaw — dowiedz się, co jeszcze może zaoferować laserowa korekcja wzroku metodą OptiLASIK®. Zachęcamy jednak, aby nie wierzyć nam wyłącznie na słowo... Zapraszamy do porównania danych technicznych i wyciągnięcia własnych wniosków. Prawda może okazać się wyzwoleniem.

Dalej:Większa wydajność